Diamantové krúžky - rez v tvare

Ste si vedomý toho, že termín diamantový strih sa líši od tvaru diamantu? Skutočne, musí byť kameň prerezaný v jeho tvarovaní; keď sa hovorí, že "cut" gemológovia hovoria o rozmeroch diamantu a základných atribútoch, ktoré považujeme, ako je jeho hĺbka, šírka a jednotnosť aspektov, ktoré sú charakteristikami, ktoré riadia lesk a trvanlivosť. Pre krásu diamantu je vynikajúci rez veľmi dôležité, pretože ak jeho komponenty neporovnávajú so svetlom, ako by mali, nebude zobrazovať lesk, že diamanty sú dobre známe, aj keď má vynikajúcu farbu a jasnosť.Tieto sú charakteristiky dobrého diamantového rezu: Šírka a hĺbka diamantu Diamantovo lesknutie alebo odraz bieleho svetla, ktoré vidíme pri pohľade na diamant, sú do značnej miery ovplyvnené pomermi jeho šírky a hĺbkyVezmite prosím do úvahy nasledujúce popisy: Svetlo sa stráca zo základne kameňa, keď sa pohybuje cez plytký rezaný diamant a nevráti sa do svetla Vzhľadom na nedostatok svetla hrajú, plytké rezané diamanty vyzerajú nudné Svetlo unikne po stranách z kamene, ako sa pohybuje diamantom, ktorý je príliš hlboký, tmavne všetky alebo niekoľko jeho porcií. * Svetlo sa odrazí na vrchole ideálneho rezaného kameňa, keď svetlo prechádza cez neho a prináša jeho brilanciu do pohľadu. betweens, tak to je s cut.Diamond stupňov symetrie Definícia symetrie opisuje zarovnanie diamantových faziet, jeho ploché a leštené povrchyVo cieľom získať čo najefektívnejšiu hru svetla v diamantu, jeho fazety by mali byť rezané.Diamonds blikať pri pohybe vo svetle; tento scintilačný vplyv nastáva, keď sa svetlo odrazí medzi tvárami.svadobne ohnostrojeSvetlo sa neodrazí, ako by malo, a následne zmenšuje ohňostroj, ak nie sú fazety zarovnané. Prirodzené diamantové symetrické triedy sú zvyčajne vtedy, keď sú fazety kameňov dostatočne zladené, aby ovplyvnili hru svetlo.Polský diamantov Aby svetlo prešlo cez ne, povrch fazety by mal byť hladký a leštený.Diamond Cut Otázky kukurica má čip alebo crack. kulec je mimo centrum alebo chýba. mimoriadne fazety. Poškodenie spôsobené tenkým pásom; alebo zlý proporcií, pretože je príliš hustá malé odrezky z pása opasok ísť do diamantu * stôl, ktorý sa klesá na jednu stranu.Zabezpečte otázky týkajúce sa kameň charakteristiky a vždy kúpiť kamene od renomovaného klenotníka Pred uzavretie dohody, preskúmať a vyhodnotiť čo najviac kameňov.

Ste si vedomý toho, že termín diamantový strih sa líši od tvaru diamantu? Skutočne, musí byť kameň prerezaný v jeho tvarovaní; keď sa hovorí, že "cut" gemológovia hovoria o rozmeroch diamantu a základných atribútoch, ktoré považujeme, ako je jeho hĺbka, šírka a jednotnosť aspektov, ktoré sú charakteristikami, ktoré riadia lesk a trvanlivosť. Pre krásu diamantu je vynikajúci rez veľmi dôležité, pretože ak jeho komponenty neporovnávajú so svetlom, ako by mali, nebude zobrazovať lesk, že diamanty sú dobre známe, aj keď má vynikajúcu farbu a jasnosť.Tieto sú charakteristiky dobrého diamantového rezu: Šírka a hĺbka diamantu Diamantovo lesknutie alebo odraz bieleho svetla, ktoré vidíme pri pohľade na diamant, sú do značnej miery ovplyvnené pomermi jeho šírky a hĺbky

Vezmite prosím do úvahy nasledujúce popisy: Svetlo sa stráca zo základne kameňa, keď sa pohybuje cez plytký rezaný diamant a nevráti sa do svetla Vzhľadom na nedostatok svetla hrajú, plytké rezané diamanty vyzerajú nudné Svetlo unikne po stranách z kamene, ako sa pohybuje diamantom, ktorý je príliš hlboký, tmavne všetky alebo niekoľko jeho porcií. * Svetlo sa odrazí na vrchole ideálneho rezaného kameňa, keď svetlo prechádza cez neho a prináša jeho brilanciu do pohľadu. betweens, tak to je s cut.Diamond stupňov symetrie Definícia symetrie opisuje zarovnanie diamantových faziet, jeho ploché a leštené povrchyVo cieľom získať čo najefektívnejšiu hru svetla v diamantu, jeho fazety by mali byť rezané.Diamonds blikať pri pohybe vo svetle; tento scintilačný vplyv nastáva, keď sa svetlo odrazí medzi tvárami.

svadobne ohnostroje

Svetlo sa neodrazí, ako by malo, a následne zmenšuje ohňostroj, ak nie sú fazety zarovnané. Prirodzené diamantové symetrické triedy sú zvyčajne vtedy, keď sú fazety kameňov dostatočne zladené, aby ovplyvnili hru svetlo.Polský diamantov Aby svetlo prešlo cez ne, povrch fazety by mal byť hladký a leštený.Diamond Cut Otázky kukurica má čip alebo crack. kulec je mimo centrum alebo chýba. mimoriadne fazety. Poškodenie spôsobené tenkým pásom; alebo zlý proporcií, pretože je príliš hustá malé odrezky z pása opasok ísť do diamantu * stôl, ktorý sa klesá na jednu stranu.Zabezpečte otázky týkajúce sa kameň charakteristiky a vždy kúpiť kamene od renomovaného klenotníka Pred uzavretie dohody, preskúmať a vyhodnotiť čo najviac kameňov.