Svadobné ohňostroje: všetko, čo potrebujete vedieť

Chcete k svadbe pridať malý faktor wow? Nemôžete ísť okolo ohňostroja. Áno, ohňostroje! V závislosti od dennej doby a ročného obdobia je možné do vašich osláv zahrnúť aj ohňostroj na vážny pizzu.

ohnostroje

Tu sú vaše najobľúbenejšie otázky týkajúce sa svadobných ohňostrojov:

Sú svadobné ohňostroje drahé?

Aj keď staré príslovie „dostanete, za čo platíte“, pokiaľ ide o ohňostroje, naozaj platí, profesionálne svadobné ohňostroje sú dnes dostupnejšie ako kedykoľvek predtým.

Cena vášho ohňostroja však ovplyvňujú rôzne faktory:

Dĺžka displeja

Čím dlhší je ohňostroj, tým drahšie bude.

Nezabudnite tiež, že aj keď si hostia užívajú sledovanie ohňostrojov, stratia svoj vplyv po krátkej dobe a bez ohľadu na to, aký veľkolepý je váš displej, sa budú chcieť vrátiť k jedlu, pitiu, tancu alebo chatovaniu.

Postavenie piatich až 10 minút bude stačiť na potešenie vašich hostí bez toho , aby ste museli stáť veľa peňazí. Je lepšie mať krátky, kvalitný displej, ako dlhší s menším počtom simultánnych sekvencií.

Rôzne účinky a sekvencie

Čím zložitejší a veľkolepejší je ohňostroj, tým drahšie bude, a ak máte rozpočet, ktorý si ho môže dovoliť, skvelé! Ak však máte obmedzený rozpočet, požiadajte svoj pyrotechnický tím, aby zistil, čo vám môžu dať za pridelený rozpočet, a ak je to potrebné, znova navrhovanú show zopakujte. Kratšia šou s lepšími účinkami bude vždy lepšia ako tá dlhšia, ktorá nemusí byť taká zábavná.

Stupeň prispôsobenia

Väčšina dodávateľov svadobnej pyrotechniky má štandardné displeje, ktoré sa dodávajú za pevnú cenu. Mať prispôsobený displej, ako napríklad displej, ktorý používa iba farby vašej svadobnej témy, môže byť krásny, ale zvyčajne bude drahší. Opäť platí, že ak máte rozpočet, hovoríme o ňom! Kto nechce ohňostroj, natož ten, ktorý používa vaše svadobné farby?

Či je displej nastavený na hudbu

ohnostroje

Hudba môže k vášmu ohňostroju pridať veľa drámy a mať profesionálny ohňostroj s choreografiou na „vašu pieseň“ môže byť neuveriteľne romantický. Je to tiež pekne pôsobivé. Mať nový displej nastavený na hudbu, ktorú ste si vybrali, by však mohol byť oveľa drahší, pretože vaša spoločnosť s ohňostrojmi bude musieť vytvoriť úplne novú show na základe svojho tónu a tempa. Používanie skladby, pre ktorú už dodávateľ vytvoril ohňostroj, výrazne zníži vaše konečné náklady.

Svadobné ohňostroje: alternatívy a ďalšie prekvapenia

Interiérová ohňostroj

Možno si budete myslieť, že na svoju svadbu potrebujete vonkajšie miesto konania a temnú nočnú oblohu, ale v strede stolov je možné mať obmedzený ohňostroj, napríklad strieborné fontány. Pred rezerváciou si vždy overte miesto konania.

Ohňostroje s nízkou hlučnosťou

Ak vaše miesto obmedzenia hluku alebo sa vám nepáči hluk spojený s ohňostrojom, je možné vytvoriť navrhnuté „tiché“ ohňostroje. Opäť skontrolujte u svojho dodávateľa ohňostrojov, či sú schopní urobiť to, ale mnohí sa budú môcť prispôsobiť.

Oheň písania

Ak hľadáte niečo trochu iné, ale stále ste v aréne ohňostrojov - alebo ako upozornenie počas zobrazenia ohňostrojov - zábavnou alternatívou je písanie ohňom. Môže byť krásnym dotykom mať na oblohe mená a iniciály vášho manžela / manželky napísané v prúdových ohňoch, na oboch stranách horiaceho srdca!

Prekvapivý ohňostroj

Svadobné ohňostroje sú často rezervované ako prekvapenie pre pár, napríklad blízky priateľ alebo príbuzný. Väčšina pyrotechnických spoločností bude spolupracovať s miestom konania prekvapenia a pri inštalácii použije neoznačené vozidlá, takže ak máte na mysli prekvapivé ohňostroje, buď pre pár alebo pre svojho nového manžela, nezabudnite to uviesť váš dodávateľ - takže neuškodí prekvapeniu.

Potrebujem povolenie?

Niektoré štáty požadujú povolenie, ak máte v úmysle usporiadať ohňostroj, takže sa určite opýtajte svojho zamýšľaného dodávateľa, ak ho potrebujete a za ktorého zodpovednosť to bude, ako aj jeho cenu.

Existuje toľko spôsobov, ako pridať dotyk iskry do svojho dňa; bude jedným z nich svadobný ohňostroj?

Ohňostroje na svadbe môžu byť také veľké alebo malé, ako si budete priať, od blikajúcich prskavých predmetov po prezentácie zastavujúce show. Pri plánovaní zabezpečenia svadobného ohňostroja je však potrebné vziať do úvahy určité veci, ktoré nie sú potrebné. Tu ich je päť.

Zvážte sezónu

ohnostroje

Pamätajte, že v zimných mesiacoch noc padá omnoho skôr večer ako na vrcholku leta. To znamená, že by ste mohli mať svadobný ohňostroj v skoršej hodine so zimnou svadbou - ideálne, ak máte deti navštevujúce, ktorí sa budú páčiť.

Zviazajte uzol v lete a budete musieť počkať do temna okolo 22:00. Od tohto momentu budú tanec a šampanské plynúť celé hodiny - budete si skutočne môcť svojich hostí usporiadať vonku, aby si mohli prehliadku vychutnať? Majster obradov tu príde vhod - nechajte im usporiadanie a usporiadanie!

Na druhej strane, v jesenných a zimných mesiacoch sa s väčšou pravdepodobnosťou stretnete s dažďom. Mnohé ohňostroje závisia od počasia, takže nezasahujte všetky svoje nádeje do plánu.

Poraďte sa so svojím miestom konania

Vonkajší priestor bude nevyhnutný pre akýkoľvek svadobný ohňostroj. Okrem toho budete musieť hovoriť so svojím miestom konania o tom, čo robia a čo nepovoľujú. Niektorí sú radi, že držíte pyrotechnickú extravaganzu, zatiaľ čo iní uprednostňujú, aby ste držali prskavky.

Nemá zmysel plánovať obrovské zobrazenie a investovať do neho peniaze, len aby ste zistili, že to miesto konania nedovoľuje.

Navyše, vaše miesto konania pravdepodobne odporučí spoločnostiam, s ktorými už predtým pracovali, aby usporiadanie svadobných ohňostrojov vyvolalo vánok. Ak je šumivá šou pre vás istotou, mali by ste mať tú konverzáciu pred rezerváciou - ohňostroje alebo miesto konania!

Poučte svojho fotografa

Akonáhle budete mať krok z vášho miesta a zistíte, spoločnosť, aby sa to stalo, je čas podeliť sa o vzrušujúce správy! Nepochybne budete zúfalí to povedať svojim hosťom, ale nezabudnite to prediskutovať aj so svojím fotografom.

Nie všetci fotografi zostanú nad prvým tancom, takže skontrolujte, čo je súčasťou vášho balenia. Ak chcete, aby sa ohňostroje zachytili, prečo nepristupovať k rozšíreniu ich pokrytia až po displeji?

ohnostroje

Celosvetový svadobný ohňostroj ponúka perfektnú príležitosť na zachytenie neuveriteľných skupinových fotografií na osvetlené pozadie. Môžete tiež nasnímať portréty snových párov, keď sa pozeráte. Ak prskavky sú na dennom poriadku, vezmite svojich družičiek a mládencov za očarujúce obrázky. Nechajte ich, aby vás obkľúčili, kreslili listy pre fotografie s dlhou expozíciou alebo jednoducho konali prirodzene pri reportážnych záberoch.

Ak chcete získať viac nápadov na svadobné fotografie s magickým osvetlením a pripravte sa na útek.

Pridajte svadobný ohňostroj do svojej objednávky dňa

Či už na drevenej palete so zvýšenou spotrebou alebo na vytlačených kartách, vaši hostia budú chcieť vedieť, čo môžu očakávať. Už ste zahrnuli načasovanie sviatočného obradu, svadobné raňajky, krájanie torty a prvý tanec, tak prečo nepridať svoj svadobný ohňostroj do zoznamu? Hostia sa tak nevrátia skôr, aby zistili, že v magickom okamihu vynechali.

Vychutnaj si šou!

Teraz, keď ste sa usilovne usilovali o spoluprácu so svojím miestom konania, fotografom a ohňostrojom, je čas sadnúť si a užiť si to! Aj keď ste už vopred hovorili s inými hosťami, váš svadobný ohňostroj je čas na preskupenie. Potulte sa spolu a užite si okamih a pocit, ktorý prináša iba manželstvo.