Váš tréningový plán pre belšie zuby - Ako rýchlo získať biele zuby doma

Nasledujte týchto 5 krokov pre belšie zuby

úsmev biele zuby

 1. Začnite používať mäkkú zubnú kefku a nikdy si už nikdy neotierajte zuby pevnou alebo strednou zubnou kefkou! Pevné a stredné zubné kefky z dlhodobého hľadiska zoškrabú pekne biely email.

 2. Použite akýkoľvek druh zubnej pasty, ale na rýchle získanie belších zubov použite bieliacu zubnú pastu alebo jedlú sódu so soľou alebo bez soli.

 3. Namiesto iba 1 až 2 minúty - začnete čistiť zuby najmenej 2 až 5 minút 2 až 3 krát denne a pomôže vám to sledovať čas čistenia zubov - použite stopky, kuchynský časovač a / alebo pozeranie televízie pri čistení zubov.

 4. Čistenie mäkkou zubnou kefkou chráni váš biely smalt a pomocou bieliacej zubnej pasty alebo čistenia zubov jedlou sódou a / alebo soľou sú ľahké brúsivá, ktoré vydrhnú a vyčistia všetky špinavé škvrny na zuboch bez poškodenia skloviny.

 5. Keď to robíte každý deň (čo znamená, že si čistíte zuby 2 až 5 minút najmenej 2 až 3 krát denne) - vaše zuby začnú byť belšie a belšie a vrátia sa späť k pôvodnej šedobielej alebo bielej- šedivú farbu a ...

Ak chcete získať super biele zuby ako celebrita ...

Musíte mať bielené zuby peroxidom vodíka úplne biele a tu sú 4 spôsoby, ako to urobiť ...

 1. Môžete ísť k zubárovi, ktorý je najdrahším a najúčinnejším spôsobom, ako získať žiarivo biele zuby alebo ...

 2. Môžete použiť nosiče na bielenie zubov doma, ktorý je ako ísť k zubárovi, ale musíte byť svojím vlastným zubárom a vykonávanie bielenia zubov na sebe môže byť veľmi nepohodlné, ale celkovo ... Robíte vlastný tanier na bielenie zubov oveľa menej. ako zubár a je stále veľmi účinný pre belšie zuby alebo ...

 3. Biely pásikový hrebeň môžete použiť, ak si nemôžete dovoliť bieliace nosiče alebo stomatologické výkony, ale tieto biele pásiky robia dobrú prácu iba na zuboch, ktoré vidíte, keď sa usmievate alebo ...

 4. Môžete použiť pero na bělení zubů doma, ale tie sú naozaj dobré len na to, aby vám pomohli udržiavať už jasné biele alebo bežné biele zuby, ale čo robíte pre biele zuby ...

Musíte si udržiavať svoje biele zuby ...

 • Nejedzte ani nepite nič, čo by vám mohlo zafarbiť zuby, ako sú sódy, citrusové plody alebo vína, a nezabudnite - ak môže zafarbiť biele tričko - môže vám zafarbiť pekné biele zuby a ...
 • Nepoužívajte pevné ani stredné zubné kefky a ...
 • Vyhnite sa občerstveniu a sladkým jedlám, ktoré spôsobujú nahromadenie kyseliny v ústach, čím sa vaše zuby stanú žltými, a ak musíte piť sódu alebo čokoľvek iné, čo vám zafarbí zuby ...
 • Pite tieto nápoje pomocou slamy, aby ste minimalizovali kontakt so zubami a / alebo ...
 • Jedzte potraviny s vysokým obsahom bielkovín, ako sú syry, orechy, mäso a mlieko, s akýmkoľvek občerstvením a sódami, aby neutralizovali kyseliny, aby sa zabránilo žltým zubom.

Ako získať super biele zuby - prečítajte si túto recenziu, aby ste zistili, ako na to

Viete, že je vždy dôležité, aby ste vyzerali čo najlepšie.

Ak prvé dojmy vydržia, môžete ich tiež urobiť dobrými.

Najbežnejšou vecou, ​​ktorá zanecháva dobrý dojem, je úsmev.

Úsmev môže rozjasniť deň človeka; Váš úsmev je dôkazom, že ste priateľský a zaujímavý človek.

úsmev biele zuby

Jediný úsmev vás môže prinútiť zamestnať sa alebo vám umožní spoznať lásku svojho života.

Ale čo keď vaše zuby nie sú také biele, ako si želáte? Budete sa aj naďalej ochotne usmievať, aj keď zuby, ktoré budete blikať, sú žltkasté? Nechceli by ste mať iba pery zapečatené? Sú spôsoby, ako získať super biele zuby? Pridajte aj cviky pre svoje telo a strečing na tvarovanie tela pomocou odporovej gumy.

Ako starnete, vaše zuby strácajú svoju pôvodnú belosť kvôli jedlu, ktoré jete.

Farebné nápoje, sódy, alkohol a cigarety prispievajú k zmene farby zubov.

Každý chce šumivé belšie zuby; každý chce osvetliť víťazný sexy oslnivý úsmev.

Ak existuje niečo, čo môžete urobiť, aby ste dosiahli biele zuby celebrít, neurobili by ste to? Vieš, že budeš robiť všetko pre to, aby si získal skutočne belšie zuby.

Ako to robíš? Váš problém môže byť vyriešený odborníkom pri udržiavaní čistých, zdravých a belších zubov.

Zubár vám povie, aké konkrétne problémy máte s úsmevom.

Chceli by ste pochopiť, prečo vaše zuby zožltli a ako môžete získať späť váš šumivý biely zub.

V skutočnosti by ste si mysleli, že neexistuje lepšia možnosť ako navštíviť zubára.

Zubár skutočne vie, ako získať super biele zuby; prispeje k získaniu bielych zubov celebrít; vykoná sa vám ošetrenie, aby sa vaše zuby opäť stali úplne bielymi.

Toto ošetrenie vám však môže zbohatnúť kvôli profesionálnym poplatkom a bieliacim procedúram, ktoré musíte kúpiť.

Chodiť k zubárovi, aby ste dostali skutočne biele zuby, môže byť skutočne nákladný z dôvodu častých výletov na kliniku.

Ak existuje iná možnosť bielenia zubov, ktorá je cenovo dostupnejšia a nákladovo efektívnejšia, nezískali by ste to namiesto toho? Čo keby ste povedali, že môžete oslniť biele zuby bez toho, aby ste opustili domov? Na klinické výlety sa môžete rozlúčiť, stále však oslňujú belšie zuby.

Najlepším spôsobom, ako rýchlo získať super biele zuby doma, je kúpiť súpravu na bielenie zubov od dôveryhodnej spoločnosti.

Určite by ste mali získať systém bielenia zubov, ktorý môžete používať doma.

Tento systém bielenia zubov pre domáce použitie je profesionálny stomatologický produkt, ktorý zubári dôrazne odporúčajú na bielenie zubov doma.

Roztok na bielenie zubov Super funguje tak, že sa stáva aktívnym po kontakte so svojimi zubami; sklovina vašich zubov je odľahčená, aby vám nakoniec oslnila biele zuby.

Domáce lieky na bielenie zubov majú dlhšiu trvanlivosť, pretože sú stabilnejšie ako peroxid vodíka.

Toto riešenie bielenia zubov pre domáce použitie (kutilstvo) tiež vyžaduje iba 10 minút vášho každodenného života, aby ste dosiahli požadovanú žiarivú brilantnú bielu zuby, o ktorej ste vždy snívali.

Ak sa nachádzate v niektorej z týchto krajín, máte na dosah ruky Super bieliace zuby, ktoré vám bielia zuby doma.